RADYO AKUSTİK Türksat Frekans Bilgisi

RADYO AKUSTİK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO AKUSTİK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO AKUSTİK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO AKUSTİK Türksat Frekansı Kaç?

RADYO AKUSTİK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı RADYO AKUSTİK
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto

RADYO AKUSTİK kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO AKUSTİK Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO AKUSTİK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO AKUSTİK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO AKUSTİK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO AKUSTİK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO AKUSTİK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO AKUSTİK Kanal Bilgileri

RADYO AKUSTİK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO AKUSTİK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.