RADYO BLUES Türksat Frekans Bilgisi

RADYO BLUES Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO BLUES kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO BLUES Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO BLUES Türksat Frekansı Kaç?

RADYO BLUES Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı RADYO BLUES
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

RADYO BLUES kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO BLUES Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO BLUES kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO BLUES Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO BLUES kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO BLUES kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO BLUES kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO BLUES Kanal Bilgileri

RADYO BLUES kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO BLUES kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.