RADYO FENOMEN Türksat Frekans Bilgisi

RADYO FENOMEN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO FENOMEN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO FENOMEN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO FENOMEN Türksat Frekansı Kaç?

RADYO FENOMEN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı RADYO FENOMEN
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.03.2023

RADYO FENOMEN kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO FENOMEN Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO FENOMEN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO FENOMEN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO FENOMEN kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO FENOMEN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan RADYO FENOMEN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO FENOMEN Kanal Bilgileri

RADYO FENOMEN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO FENOMEN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.