RADYO FİLM MÜZİKLERİ Türksat Frekans Bilgisi

RADYO FİLM MÜZİKLERİ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO FİLM MÜZİKLERİ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO FİLM MÜZİKLERİ Türksat Frekansı Nedir?

RADYO FİLM MÜZİKLERİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO FİLM MÜZİKLERİ
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO FİLM MÜZİKLERİ Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO FİLM MÜZİKLERİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO FİLM MÜZİKLERİ Kanal Bilgileri

RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO FİLM MÜZİKLERİ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.