RADYO TAŞPLAK Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TAŞPLAK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO TAŞPLAK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO TAŞPLAK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO TAŞPLAK Türksat Frekansı Nedir?

RADYO TAŞPLAK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO TAŞPLAK
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme26.09.2023

RADYO TAŞPLAK kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TAŞPLAK Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO TAŞPLAK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TAŞPLAK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TAŞPLAK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO TAŞPLAK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO TAŞPLAK Kanal Bilgileri

RADYO TAŞPLAK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO TAŞPLAK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.