RADYO TRAFİK MARMARA Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TRAFİK MARMARA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO TRAFİK MARMARA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO TRAFİK MARMARA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO TRAFİK MARMARA Türksat Frekansı Kaç?

RADYO TRAFİK MARMARA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı RADYO TRAFİK MARMARA
Frekansı12559
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

RADYO TRAFİK MARMARA kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TRAFİK MARMARA Kanalı 12559 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. RADYO TRAFİK MARMARA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TRAFİK MARMARA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO TRAFİK MARMARA kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TRAFİK MARMARA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI paketinde bulunan RADYO TRAFİK MARMARA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO TRAFİK MARMARA Kanal Bilgileri

RADYO TRAFİK MARMARA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO TRAFİK MARMARA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.