RADYO TRIO Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TRIO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO TRIO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO TRIO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO TRIO Türksat Frekansı Nedir?


RADYO TRIO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO TRIO
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024


RADYO TRIO kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TRIO Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO TRIO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TRIO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TRIO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan RADYO TRIO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO TRIO Kanal Bilgileri

RADYO TRIO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO TRIO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.