RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat Frekansı Kaç?

RADYO TÜRKÇE SLOW Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı RADYO TÜRKÇE SLOW
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto

RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TÜRKÇE SLOW Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO TÜRKÇE SLOW kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TÜRKÇE SLOW Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO TÜRKÇE SLOW kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO TÜRKÇE SLOW Kanal Bilgileri

RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.