RADYO TURKUVAZ Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TURKUVAZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO TURKUVAZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO TURKUVAZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO TURKUVAZ Türksat Frekansı Nedir?


RADYO TURKUVAZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO TURKUVAZ
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.02.2024


RADYO TURKUVAZ kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TURKUVAZ Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO TURKUVAZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TURKUVAZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TURKUVAZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan RADYO TURKUVAZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO TURKUVAZ Kanal Bilgileri

RADYO TURKUVAZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO TURKUVAZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.