RADYO YABANCI POP Türksat Frekans Bilgisi

RADYO YABANCI POP Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO YABANCI POP kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO YABANCI POP Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO YABANCI POP Türksat Frekansı Nedir?

RADYO YABANCI POP Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO YABANCI POP
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

RADYO YABANCI POP kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO YABANCI POP Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO YABANCI POP kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO YABANCI POP Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO YABANCI POP kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO YABANCI POP kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO YABANCI POP Kanal Bilgileri

RADYO YABANCI POP kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO YABANCI POP kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.