RAI 1 Türksat Frekans Bilgisi

RAI 1 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı RAI 1 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RAI 1 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RAI 1 Türksat Frekansı Nedir?


RAI 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRAI 1
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto
Güncelleme1.03.2024


RAI 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

RAI 1 Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RAI 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RAI 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RAI 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan RAI 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RAI 1 Kanal Bilgileri

RAI 1 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RAI 1 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.