RİBAT FM Türksat Frekans Bilgisi

RİBAT FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RİBAT FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RİBAT FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RİBAT FM Türksat Frekansı Nedir?


RİBAT FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRİBAT FM
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


RİBAT FM kanalının Türksat frekansı nedir?

RİBAT FM Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. RİBAT FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RİBAT FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RİBAT FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan RİBAT FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RİBAT FM Kanal Bilgileri

RİBAT FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RİBAT FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.