ROMANCE LATINO Türksat Frekans Bilgisi

ROMANCE LATINO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı ROMANCE LATINO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ROMANCE LATINO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ROMANCE LATINO Türksat Frekansı Kaç?

ROMANCE LATINO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ROMANCE LATINO
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme27.03.2023

ROMANCE LATINO kanalının Türksat frekansı nedir?

ROMANCE LATINO Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ROMANCE LATINO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ROMANCE LATINO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ROMANCE LATINO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ROMANCE LATINO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan ROMANCE LATINO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ROMANCE LATINO Kanal Bilgileri

ROMANCE LATINO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ROMANCE LATINO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.