Radyo Abc Türksat Frekans Bilgisi

Radyo Abc Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı Radyo Abc kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel Radyo Abc Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. Radyo Abc Türksat Frekansı Nedir?

Radyo Abc Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRadyo Abc
Frekansı12298
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiTÜRKMEDYA SD PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

Radyo Abc kanalının Türksat frekansı nedir?

Radyo Abc Kanalı 12298 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. Radyo Abc kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

Radyo Abc Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza Radyo Abc kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA SD PAKET paketinde bulunan Radyo Abc kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ Radyo Abc Kanal Bilgileri

Radyo Abc kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. Radyo Abc kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.