SAM TV Türksat Frekans Bilgisi

SAM TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SAM TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SAM TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SAM TV Türksat Frekansı Nedir?

SAM TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSAM TV
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme7.06.2023

SAM TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SAM TV Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SAM TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SAM TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SAM TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan SAM TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SAM TV Kanal Bilgileri

SAM TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SAM TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.