SARK EL AVSAT TV Türksat Frekans Bilgisi

SARK EL AVSAT TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı SARK EL AVSAT TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SARK EL AVSAT TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SARK EL AVSAT TV Türksat Frekansı Kaç?

SARK EL AVSAT TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SARK EL AVSAT TV
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

SARK EL AVSAT TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SARK EL AVSAT TV Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SARK EL AVSAT TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SARK EL AVSAT TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SARK EL AVSAT TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SARK EL AVSAT TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan SARK EL AVSAT TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SARK EL AVSAT TV Kanal Bilgileri

SARK EL AVSAT TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SARK EL AVSAT TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.