SAT 7 TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

SAT 7 TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı SAT 7 TÜRK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SAT 7 TÜRK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SAT 7 TÜRK Türksat Frekansı Nedir?

SAT 7 TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSAT 7 TÜRK
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.11.2023

SAT 7 TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

SAT 7 TÜRK Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SAT 7 TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SAT 7 TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SAT 7 TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan SAT 7 TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SAT 7 TÜRK Kanal Bilgileri

SAT 7 TÜRK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SAT 7 TÜRK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.