SEMERKAND HD TV Türksat Frekans Bilgisi

SEMERKAND HD TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı SEMERKAND HD TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SEMERKAND HD TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SEMERKAND HD TV Türksat Frekansı Kaç?

SEMERKAND HD TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SEMERKAND HD TV
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipHD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

SEMERKAND HD TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
SEMERKAND TV 11557 V - Dikey Batı 30000 2/3 T3A TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI


SEMERKAND HD TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SEMERKAND HD TV Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SEMERKAND HD TV kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SEMERKAND HD TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SEMERKAND HD TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEMERKAND HD TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan SEMERKAND HD TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SEMERKAND HD TV Kanal Bilgileri

SEMERKAND HD TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SEMERKAND HD TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.