SEMERKAND TV Türksat Frekans Bilgisi

SEMERKAND TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı SEMERKAND TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SEMERKAND TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SEMERKAND TV Türksat Frekansı Kaç?

SEMERKAND TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SEMERKAND TV
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipSD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz

SEMERKAND TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SEMERKAND TV Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SEMERKAND TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SEMERKAND TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SEMERKAND TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEMERKAND TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan SEMERKAND TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SEMERKAND TV Kanal Bilgileri

SEMERKAND TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SEMERKAND TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.