SEMERKAND WAY Türksat Frekans Bilgisi

SEMERKAND WAY Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SEMERKAND WAY kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SEMERKAND WAY Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SEMERKAND WAY Türksat Frekansı Nedir?

SEMERKAND WAY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSEMERKAND WAY
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

SEMERKAND WAY kanalının Türksat frekansı nedir?

SEMERKAND WAY Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SEMERKAND WAY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SEMERKAND WAY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEMERKAND WAY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan SEMERKAND WAY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SEMERKAND WAY Kanal Bilgileri

SEMERKAND WAY kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SEMERKAND WAY kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.