SEYMEN Türksat Frekans Bilgisi

SEYMEN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SEYMEN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SEYMEN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SEYMEN Türksat Frekansı Nedir?

SEYMEN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSEYMEN
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

SEYMEN kanalının Türksat frekansı nedir?

SEYMEN Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SEYMEN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SEYMEN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEYMEN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan SEYMEN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SEYMEN Kanal Bilgileri

SEYMEN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SEYMEN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.