SEYMEN TV Türksat Frekans Bilgisi

SEYMEN TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat Türksat 3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SEYMEN TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SEYMEN TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SEYMEN TV Türksat Frekansı Kaç?

SEYMEN TV kanalı kapandı mı?

SEYMEN TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek SEYMEN TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

SEYMEN TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SEYMEN TV
Frekansı11558
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipSD
ŞifreŞifresiz

SEYMEN TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SEYMEN TV Kanalı 11558 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SEYMEN TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SEYMEN TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SEYMEN TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEYMEN TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat Türksat 3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan SEYMEN TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SEYMEN TV Kanal Bilgileri

SEYMEN TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SEYMEN TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.