SEYR FM Türksat Frekans Bilgisi

SEYR FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı SEYR FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SEYR FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SEYR FM Türksat Frekansı Kaç?

SEYR FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SEYR FM
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.03.2023

SEYR FM kanalının Türksat frekansı nedir?

SEYR FM Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SEYR FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SEYR FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SEYR FM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEYR FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan SEYR FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SEYR FM Kanal Bilgileri

SEYR FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SEYR FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.