SHOW HD Türksat Frekans Bilgisi

SHOW HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı SHOW HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SHOW HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SHOW HD Türksat Frekansı Kaç?

SHOW HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SHOW HD
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

SHOW HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SHOW HD Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SHOW HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SHOW HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SHOW HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHOW HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan SHOW HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SHOW HD Kanal Bilgileri

SHOW HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SHOW HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.