SHOW TV Türksat Frekans Bilgisi

SHOW TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı SHOW TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SHOW TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SHOW TV Türksat Frekansı Nedir?


SHOW TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSHOW TV
Frekansı12219
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR6500
FEC3/4
Paket İsmiSHOW TV
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


SHOW TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SHOW TV Kanalı 12219 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 6500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SHOW TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SHOW TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHOW TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW TV paketinde bulunan SHOW TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SHOW TV Kanal Bilgileri

SHOW TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SHOW TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.