SILK (LOVE SONGS) Türksat Frekans Bilgisi

SILK (LOVE SONGS) Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı SILK (LOVE SONGS) kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SILK (LOVE SONGS) Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SILK (LOVE SONGS) Türksat Frekansı Nedir?

SILK (LOVE SONGS) Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSILK (LOVE SONGS)
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme9.06.2023

SILK (LOVE SONGS) kanalının Türksat frekansı nedir?

SILK (LOVE SONGS) Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SILK (LOVE SONGS) kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SILK (LOVE SONGS) Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SILK (LOVE SONGS) kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan SILK (LOVE SONGS) kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SILK (LOVE SONGS) Kanal Bilgileri

SILK (LOVE SONGS) kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SILK (LOVE SONGS) kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.