SİNEMA AİLE 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

SİNEMA AİLE 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı SİNEMA AİLE 2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SİNEMA AİLE 2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SİNEMA AİLE 2 HD Türksat Frekansı Kaç?

SİNEMA AİLE 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı SİNEMA AİLE 2 HD
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

SİNEMA AİLE 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SİNEMA AİLE 2 HD Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SİNEMA AİLE 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SİNEMA AİLE 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SİNEMA AİLE 2 HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SİNEMA AİLE 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan SİNEMA AİLE 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SİNEMA AİLE 2 HD Kanal Bilgileri

SİNEMA AİLE 2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SİNEMA AİLE 2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.