SİNEMA AKSİYON 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

SİNEMA AKSİYON 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SİNEMA AKSİYON 2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SİNEMA AKSİYON 2 HD Türksat Frekansı Nedir?


SİNEMA AKSİYON 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSİNEMA AKSİYON 2 HD
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto
Güncelleme21.02.2024


SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SİNEMA AKSİYON 2 HD Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SİNEMA AKSİYON 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SİNEMA AKSİYON 2 HD Kanal Bilgileri

SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SİNEMA AKSİYON 2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.