SINEMA AKSIYON HD Türksat Frekans Bilgisi

SINEMA AKSIYON HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı SINEMA AKSIYON HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SINEMA AKSIYON HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SINEMA AKSIYON HD Türksat Frekansı Nedir?

SINEMA AKSIYON HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSINEMA AKSIYON HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

SINEMA AKSIYON HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SINEMA AKSIYON HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SINEMA AKSIYON HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SINEMA AKSIYON HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SINEMA AKSIYON HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan SINEMA AKSIYON HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SINEMA AKSIYON HD Kanal Bilgileri

SINEMA AKSIYON HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SINEMA AKSIYON HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.