SİNEMA YERLİ 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

SİNEMA YERLİ 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı SİNEMA YERLİ 2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SİNEMA YERLİ 2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SİNEMA YERLİ 2 HD Türksat Frekansı Nedir?


SİNEMA YERLİ 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSİNEMA YERLİ 2 HD
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.02.2024


SİNEMA YERLİ 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SİNEMA YERLİ 2 HD Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SİNEMA YERLİ 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SİNEMA YERLİ 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SİNEMA YERLİ 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan SİNEMA YERLİ 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SİNEMA YERLİ 2 HD Kanal Bilgileri

SİNEMA YERLİ 2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SİNEMA YERLİ 2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.