SMOOTH JAZZ Türksat Frekans Bilgisi

SMOOTH JAZZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı SMOOTH JAZZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SMOOTH JAZZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SMOOTH JAZZ Türksat Frekansı Nedir?

SMOOTH JAZZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSMOOTH JAZZ
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

SMOOTH JAZZ kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
SMOOTH JAZZ 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56


SMOOTH JAZZ kanalının Türksat frekansı nedir?

SMOOTH JAZZ Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMOOTH JAZZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SMOOTH JAZZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SMOOTH JAZZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan SMOOTH JAZZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SMOOTH JAZZ Kanal Bilgileri

SMOOTH JAZZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SMOOTH JAZZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.