ŞÖMİNE KEYFİ Türksat Frekans Bilgisi

ŞÖMİNE KEYFİ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı ŞÖMİNE KEYFİ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ŞÖMİNE KEYFİ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ŞÖMİNE KEYFİ Türksat Frekansı Kaç?

ŞÖMİNE KEYFİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ŞÖMİNE KEYFİ
Frekansı11855
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T4BSSR3
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

ŞÖMİNE KEYFİ kanalının Türksat frekansı nedir?

ŞÖMİNE KEYFİ Kanalı 11855 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ŞÖMİNE KEYFİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ŞÖMİNE KEYFİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ŞÖMİNE KEYFİ kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ŞÖMİNE KEYFİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK T4BSSR3 paketinde bulunan ŞÖMİNE KEYFİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ŞÖMİNE KEYFİ Kanal Bilgileri

ŞÖMİNE KEYFİ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ŞÖMİNE KEYFİ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.