SPACE TOON TV Türksat Frekans Bilgisi

SPACE TOON TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı SPACE TOON TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SPACE TOON TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SPACE TOON TV Türksat Frekansı Nedir?

SPACE TOON TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSPACE TOON TV
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.11.2023

SPACE TOON TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SPACE TOON TV Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SPACE TOON TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SPACE TOON TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SPACE TOON TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan SPACE TOON TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SPACE TOON TV Kanal Bilgileri

SPACE TOON TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SPACE TOON TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.