SPOR SMART Türksat Frekans Bilgisi

SPOR SMART Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı SPOR SMART kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SPOR SMART Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SPOR SMART Türksat Frekansı Nedir?

SPOR SMART Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSPOR SMART
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreNDS
Güncelleme9.06.2023

SPOR SMART kanalının Türksat frekansı nedir?

SPOR SMART Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SPOR SMART kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SPOR SMART Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SPOR SMART kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan SPOR SMART kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SPOR SMART Kanal Bilgileri

SPOR SMART kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SPOR SMART kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.