STAR TV Türksat Frekans Bilgisi

STAR TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı STAR TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel STAR TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. STAR TV Türksat Frekansı Nedir?

STAR TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSTAR TV
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

STAR TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
STAR TV HD 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET


STAR TV kanalının Türksat frekansı nedir?

STAR TV Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. STAR TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

STAR TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza STAR TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan STAR TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ STAR TV Kanal Bilgileri

STAR TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. STAR TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.