ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat Frekansı Nedir?


ST ENDÜSTRİ RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıST ENDÜSTRİ RADYO
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ST ENDÜSTRİ RADYO Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ST ENDÜSTRİ RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ST ENDÜSTRİ RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ST ENDÜSTRİ RADYO Kanal Bilgileri

ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.