S SPORT Türksat Frekans Bilgisi

S SPORT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı S SPORT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel S SPORT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. S SPORT Türksat Frekansı Kaç?

S SPORT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı S SPORT
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreNDS

S SPORT kanalının Türksat frekansı nedir?

S SPORT Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. S SPORT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

S SPORT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

S SPORT kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza S SPORT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan S SPORT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ S SPORT Kanal Bilgileri

S SPORT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. S SPORT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.