S SPORT 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

S SPORT 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı S SPORT 2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel S SPORT 2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. S SPORT 2 HD Türksat Frekansı Nedir?


S SPORT 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıS SPORT 2 HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.02.2024


S SPORT 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

S SPORT 2 HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. S SPORT 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

S SPORT 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza S SPORT 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan S SPORT 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ S SPORT 2 HD Kanal Bilgileri

S SPORT 2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. S SPORT 2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.