TARAFTAR Türksat Frekans Bilgisi

TARAFTAR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TARAFTAR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TARAFTAR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TARAFTAR Türksat Frekansı Nedir?

TARAFTAR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTARAFTAR
Frekansı11675
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR24444
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T37
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.09.2023

TARAFTAR kanalının Türksat frekansı nedir?

TARAFTAR Kanalı 11675 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 24444 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TARAFTAR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TARAFTAR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TARAFTAR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK T37 paketinde bulunan TARAFTAR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TARAFTAR Kanal Bilgileri

TARAFTAR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TARAFTAR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.