TARIMTÜRK TV Türksat Frekans Bilgisi

TARIMTÜRK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan TARIM temalı TARIMTÜRK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TARIMTÜRK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TARIMTÜRK TV Türksat Frekansı Kaç?

TARIMTÜRK TV kanalı kapandı mı?

TARIMTÜRK TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek TARIMTÜRK TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

TARIMTÜRK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TARIMTÜRK TV
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriTARIM
ŞifreŞifresiz

TARIMTÜRK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

TARIMTÜRK TV Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TARIMTÜRK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TARIMTÜRK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TARIMTÜRK TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TARIMTÜRK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal TARIM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan TARIMTÜRK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TARIMTÜRK TV Kanal Bilgileri

TARIMTÜRK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TARIMTÜRK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.