TARIMTÜRK TV Türksat Frekans Bilgisi

TARIMTÜRK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan TARIM temalı TARIMTÜRK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TARIMTÜRK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TARIMTÜRK TV Türksat Frekansı Nedir?

TARIMTÜRK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTARIMTÜRK TV
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriTARIM
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.09.2023

TARIMTÜRK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

TARIMTÜRK TV Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TARIMTÜRK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TARIMTÜRK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TARIMTÜRK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal TARIM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan TARIMTÜRK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TARIMTÜRK TV Kanal Bilgileri

TARIMTÜRK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TARIMTÜRK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.