TEK RUMELİ TV. Türksat Frekans Bilgisi

TEK RUMELİ TV. Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TEK RUMELİ TV. kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TEK RUMELİ TV. Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TEK RUMELİ TV. Türksat Frekansı Nedir?

TEK RUMELİ TV. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTEK RUMELİ TV.
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.10.2023

TEK RUMELİ TV. kanalının Türksat frekansı nedir?

TEK RUMELİ TV. Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TEK RUMELİ TV. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TEK RUMELİ TV. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TEK RUMELİ TV. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan TEK RUMELİ TV. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TEK RUMELİ TV. Kanal Bilgileri

TEK RUMELİ TV. kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TEK RUMELİ TV. kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.