TELE 1 Türksat Frekans Bilgisi

TELE 1 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TELE 1 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TELE 1 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TELE 1 Türksat Frekansı Kaç?

TELE 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TELE 1
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TELE 1 kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TELE 1 HD 12034 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P2 T47


TELE 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

TELE 1 Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TELE 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TELE 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TELE 1 kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TELE 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan TELE 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TELE 1 Kanal Bilgileri

TELE 1 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TELE 1 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.