TGRT EU Türksat Frekans Bilgisi

TGRT EU Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı TGRT EU kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TGRT EU Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TGRT EU Türksat Frekansı Nedir?


TGRT EU Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTGRT EU
Frekansı12228
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR8400
FEC5/6
Paket İsmiTGRT BATI PAKET
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


TGRT EU kanalının Türksat frekansı nedir?

TGRT EU Kanalı 12228 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8400 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TGRT EU kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TGRT EU Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TGRT EU kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TGRT BATI PAKET paketinde bulunan TGRT EU kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TGRT EU Kanal Bilgileri

TGRT EU kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TGRT EU kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.