TGRT FM Türksat Frekans Bilgisi

TGRT FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı TGRT FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TGRT FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TGRT FM Türksat Frekansı Nedir?

TGRT FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTGRT FM
Frekansı12228
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR8400
FEC5/6
Paket İsmiTGRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.09.2023

TGRT FM kanalının Türksat frekansı nedir?

TGRT FM Kanalı 12228 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8400 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TGRT FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TGRT FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TGRT FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TGRT BATI PAKET paketinde bulunan TGRT FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TGRT FM Kanal Bilgileri

TGRT FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TGRT FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.