THE CHILL LOUNGE Türksat Frekans Bilgisi

THE CHILL LOUNGE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı THE CHILL LOUNGE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel THE CHILL LOUNGE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. THE CHILL LOUNGE Türksat Frekansı Nedir?


THE CHILL LOUNGE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTHE CHILL LOUNGE
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme21.02.2024


THE CHILL LOUNGE kanalının Türksat frekansı nedir?

THE CHILL LOUNGE Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. THE CHILL LOUNGE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

THE CHILL LOUNGE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza THE CHILL LOUNGE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan THE CHILL LOUNGE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ THE CHILL LOUNGE Kanal Bilgileri

THE CHILL LOUNGE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. THE CHILL LOUNGE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.