TH TÜRKHABER Türksat Frekans Bilgisi

TH TÜRKHABER Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı TH TÜRKHABER kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TH TÜRKHABER Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TH TÜRKHABER Türksat Frekansı Nedir?

TH TÜRKHABER Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTH TÜRKHABER
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

TH TÜRKHABER kanalının Türksat frekansı nedir?

TH TÜRKHABER Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TH TÜRKHABER kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TH TÜRKHABER Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TH TÜRKHABER kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan TH TÜRKHABER kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TH TÜRKHABER Kanal Bilgileri

TH TÜRKHABER kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TH TÜRKHABER kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.