TİVİBU SPOR 4 HD Türksat Frekans Bilgisi

TİVİBU SPOR 4 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan TİVİBU SPOR 4 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TİVİBU SPOR 4 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TİVİBU SPOR 4 HD Türksat Frekansı Kaç?

TİVİBU SPOR 4 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı TİVİBU SPOR 4 HD
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
ŞifreIrdeto

TİVİBU SPOR 4 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TİVİBU SPOR 4 HD Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TİVİBU SPOR 4 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TİVİBU SPOR 4 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TİVİBU SPOR 4 HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TİVİBU SPOR 4 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan TİVİBU SPOR 4 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TİVİBU SPOR 4 HD Kanal Bilgileri

TİVİBU SPOR 4 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TİVİBU SPOR 4 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.