TİVİBU SPOR HD Türksat Frekans Bilgisi

TİVİBU SPOR HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TİVİBU SPOR HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TİVİBU SPOR HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TİVİBU SPOR HD Türksat Frekansı Nedir?


TİVİBU SPOR HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTİVİBU SPOR HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


TİVİBU SPOR HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TİVİBU SPOR HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TİVİBU SPOR HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TİVİBU SPOR HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TİVİBU SPOR HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan TİVİBU SPOR HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TİVİBU SPOR HD Kanal Bilgileri

TİVİBU SPOR HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TİVİBU SPOR HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.