TİVİBU TANITIM HD Türksat Frekans Bilgisi

TİVİBU TANITIM HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TİVİBU TANITIM HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TİVİBU TANITIM HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TİVİBU TANITIM HD Türksat Frekansı Nedir?


TİVİBU TANITIM HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTİVİBU TANITIM HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024


TİVİBU TANITIM HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TİVİBU TANITIM HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TİVİBU TANITIM HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TİVİBU TANITIM HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TİVİBU TANITIM HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan TİVİBU TANITIM HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TİVİBU TANITIM HD Kanal Bilgileri

TİVİBU TANITIM HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TİVİBU TANITIM HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.