TRABZON RADYO Türksat Frekans Bilgisi

TRABZON RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan TRABZON RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TRABZON RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TRABZON RADYO Türksat Frekansı Nedir?

TRABZON RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTRABZON RADYO
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

TRABZON RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TRABZON RADYO 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU


TRABZON RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

TRABZON RADYO Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TRABZON RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TRABZON RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TRABZON RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan TRABZON RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TRABZON RADYO Kanal Bilgileri

TRABZON RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TRABZON RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.